logotype

ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΕΛΟΥΣ

*
*
*
*
*
*
*
*
Συμφωνώ με τους όρους χρήσης*
Τα πεδία με αστερίσκο (*) είναι υποχρεωτικά.

Συχνές Ερωτήσεις

help_black-128Έχουμε φροντίσει να καταρτίσουμε ένα κατάλογο με τις πιο συχνές ερωτήσεις που μπορεί να έχετε. Επισκεφθείτε τη σελίδα.

Τηλέφωνα Υπηρεσιών

telephone_black-128Αν γνωρίζετε ότι το τηλέφωνο κάποια υπηρεσίας έχει αλλάξει, επικοινωνήστε μαζί μας για να ενημερώσουμε το κοινό.

Κατάλογος ΚΕΠ

compass-128Μπορείτε να βρείτε οποιοδήποτε κατάστημα ΚΕΠ στην Μακεδονία, θράκη και Θεσσαλία στον πλήρη χάρτη μας.

ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 PDF Εκτύπωση E-mail

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΚΑΙ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ


* ΠΡΟΣΟΧΗ Ο ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ

ΠΡΟΣ

ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ

ΘΕΜΑ: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΚΑΙ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Συνάδελφοι,οι εκλογές του Σωματείου για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Αντιπροσώπων στην Ομοσπονδία καθώς και Ελεγκτικής Επιτροπής, θα πραγματοποιηθούν το Μάρτιο του 2011. Κάλπες θα στηθούν σε τέσσερις (4) πόλεις προς διευκόλυνση των μελών.

Παρακάτω παρατίθενται τα εκλογικά κέντρα καθώς και οι ημερομηνίες και ώρα διενέργειας των εκλογών.

1. ΛΑΡΙΣΑ: 12/03/2011, ΩΡΕΣ: 12.00 – 16.00, ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ, 3ος ΟΡΟΦΟΣ (ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗ 44, ΜΕ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΩΝΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ)

2. ΓΡΕΒΕΝΑ: 13/03/2011, ΩΡΕΣ: 12.00 – 16.00, ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ (ΕΡΓ.ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ 1, ΓΡΕΒΕΝΑ)

3. ΚΟΜΟΤΗΝΗ: 19/03/2011, ΩΡΕΣ: 12.00 – 16.00, ΠΟΛΥΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΚΤΗΡΙΟ ΓΡ.ΜΑΡΑΣΛΗ 1 (ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ) ΟΧΙ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΠΛ.ΒΙΖΥΗΝΟΥ 1)

4. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: 20/03/2011, ΩΡΕΣ: 12.00 – 16.00, ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 32)

Σε κάθε εκλογικό κέντρο θα υπάρχει ορισμένος από το αρμόδιο Πρωτοδικείο Δικαστικός Αντιπρόσωπος, υπεύθυνος για την διεξαγωγή των εκλογών, ενώ εφορευτική επιτροπή τριών ατόμων θα οριστεί πριν από την έναρξη των εκλογών.

Θα υπάρχουν δύο ψηφοδέλτια, ένα για την εκλογή Δ.Σ. και Ελεγκτικής Επιτροπής και ένα για την εκλογή Αντιπροσώπων για την Ομοσπονδία, όπου και θα αναγράφονται κατά αλφαβητική σειρά οι υποψήφιοι.

Για το Δ.Σ. ψηφίζουμε έως επτά (7) υποψηφίους (από έναν έως επτά σταυρούς 1-7)

Για την Ελεγκτική Επιτροπή ψηφίζουμε έως τρεις (3) υποψηφίους (από έναν έως τρεις σταυρούς 1-3)

Για τους αντιπροσώπους για την Ομοσπονδία ψηφίζουμε έως επτά (7) υποψηφίους (από έναν έως επτά σταυρούς 1-7)

Δικαίωμα ψηφοφορίας έχουν όλα τα μέλη του Σωματείου μας, τα οποία θα είναι την ημέρα εκείνη οικονομικώς τακτοποιημένα. Ψηφίζουμε μόνο σε ένα εκλογικό κέντρο και αν διαπιστωθεί να έχει ψηφίσει κάποιο μέλος σε δύο ή και παραπάνω εκλογικά κέντρα τότε θα υποστεί τις ποινικές κυρώσεις που ορίζει ο νόμος. Οικονομικώς τακτοποιημένα μέλη θεωρούνται όλοι όσοι έχουν πληρώσει την ετήσια συνδρομή από το έτος εγγραφής και μετά, μέχρι και το έτος 2010. Πληρωμές και εγγραφές θα γίνονται και την ημέρα των εκλογών σε μέλη του Δ.Σ..

Για το Δ.Σ. εκλέγονται επτά (7) άτομα συν τρεις (3) ως αναπληρωματικά μέλη. Στην Ελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται τρεις (3). Για κάθε είκοσι (20) οικονομικά τακτοποιημένα μέλη του Σωματείου μας, τα οποία θα προσέλθουν να ψηφίσουν, εκλέγουμε έναν (1) αντιπρόσωπο στην Ομοσπονδία.

Ακολουθούν οι υποψηφιότητες προς ενημέρωση των συναδέλφων.

Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΜΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ!

 

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                              Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ                                                                          ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΒΡΟΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).

2. ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΠΟΛΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ).

3. ΒΑΛΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).

4. ΖΙΩΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).

5. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ).

6. ΛΕΟΝΤΑΚΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).

7. ΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΙΝΔΟΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

8. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)

9. ΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΛΕΛΕΡ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΕΛΕΡ-ΛΑΡΙΣΑΣ).

10. ΜΠΑΤΖΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).

11. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΩΝΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΕΡΡΩΝ).

12. ΠΕΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΩΤΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ-ΣΕΡΡΩΝ).

13. ΤΣΑΚΥΡΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ).

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1. ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΓΡΕΒΕΝΩΝ).

2. ΣΛΑΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) .

3. ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ).

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΒΡΟΠΟΛΗΣ ΑΓΡΑΦΩΝ ΔΗΜΟΥ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).

2. ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΠΟΛΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ).

3. ΒΑΛΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ-ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ).

4. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(ΚΕΠ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ).

5. ΒΟΡΙΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ-ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΚΟΖΑΝΗΣ).

6. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ-ΔΡΑΜΑΣ).

7. ΖΑΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΗΜΑΘΙΑΣ).

8. ΖΙΩΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ-ΔΗΜΟΥ ΠΑΛΑΜΑ –ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)

9. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

10. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΠΙΕΡΙΑΣ).

11. ΚΑΡΑΝΤΣΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΕΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ-ΦΛΩΡΙΝΑΣ).

12. ΚΕΣΜΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ (ΚΕΠ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΕΒΡΟΥ)

13. ΚΟΥΡΣΟΒΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΔΗΜΟΥ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΩΝ).

14. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ-ΠΕΛΛΑΣ).

15. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

16. ΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΛΕΛΕΡ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΕΛΕΡ-ΛΑΡΙΣΑΣ).

17. ΜΠΑΤΖΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ).

18. ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΕΠ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΓΡΕΒΕΝΩΝ).

19. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΩΝΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΕΡΡΩΝ).

20. ΠΟΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ ΤΟΥ ΟΜΗΡΟΥ(ΚΕΠ ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ΞΑΝΘΗΣ-ΞΑΝΘΗΣ).

21. ΤΣΙΓΑΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΕΠ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΒΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ).